GORLICKA CH GS-PIR
Охолоджувальна сендвіч панель

Переглянути

GORLICKA D GS-PIR

Покрівельна сендвіч панель

Переглянути

GORLICKA U GS-PIR
Сендвіч панель стінова, закрита

Переглянути

GORLICKA S GS-PIR

Сендвіч панель стінова

Переглянути
Сендвіч панелі PIR
Сендвіч панелі PIR
Сендвіч панелі PIR
Сендвіч панелі PIR
Сендвіч панелі PIR

 

Cендвіч панелі PIR

На сьогоднішній день важко уявити будівництво, особливо внутрішнє, промислове або сільськогосподарське (складські приміщення, холодильники, морозильні камери, приміщення для сільськогосподарських тварин) без використання сендвіч-панелей.

Швидкий і простий монтаж сендвіч панелей, можливість виконання робіт навіть у складних погодних умовах, низькі інвестиційні витрати, сучасність і універсальність системи роблять сендвіч-панелі найкращим матеріалом для будівництва.

Сендвіч-панелі – це конструкції, складені з раціонально підібраних і правильно з’єднаних конструкційних та ізоляційно-конструкційних матеріалів. Вони складаються з двох облицювань, виготовлених з листової сталі, та ізоляційного сердечника з відповідними теплоізоляційними та механічними властивостями.

Використовується сталева обшивка, оцинкована з двох сторін органічним поліефірним лаком товщиною покриття 25 мкм.

Компанія Gór-Stal протягом багатьох років співпрацює з відомими європейськими та азіатськими металургійними комбінатами.

Лист з органічним покриттям підлягає постійному контролю як після кожного виробничого процесу на заводах, так і після доставки на склад.

Завдяки відповідним параметрам та унікальній композиції з піни PIR Gór-Stal забезпечує своїм клієнтам безпеку та стабільність механічних та ізоляційних параметрів.