ARVEDI

Arvedi - італійська металургійна компанія, яка заснована в 1963 році. проте виробництво сталевих рулонів є відносно новою сферою бізнесу Arvedi.

"Основний бізнес" групи компаній Arvedi складається з первинних і трансформаційних металургійних заводів, обсяги яких становлять приблизно 3,36 млн. Тонн, а консолідований оборот - 2186 млн. Євро в 2012 році, що дає змогу працювати близько 2594 чоловік, з яких 2165 в районі Кремона.

Завдяки стратегіям розвитку та реалізації інвестиційної політики, спрямованої на якість продукції, Група на технологічному рівні є однією з найважливіших європейських сталеливарних компаній, яка використовує:

- фабрики з сучасними засобами, в деяких випадках унікальні в Європі;

- передові технології;

- ноу-хау та конкретні патенти;

- бренди та схвалення якості

Компанії мають міцні ринкові позиції в секторах, в яких вони функціонують, і розміщують значні частки експортної продукції, в середньому понад 35%, з піками до 80%.

Метал даної компанії використовується для виготовлення металочерепиці, профнастилу, блок-хаусів, штахет, сайдингу.

Переглянути таблицю кольорів RAL

Схема покриття:
  1. Лист сталевий
  2. Алюцинкове покриття
  3. Антикорозійне покриття
  4. Грунт
  5. Поліестер
  6. Захисне покриття зворотнього боку

ПРОДУКЦІЯ ARVEDI

Сталь в рулонах Arvedi

 

Метал даної компанії використовується для виготовлення металочерепиці, профнастилу, штахет, сайдингу та аксесуарів для даху.

Детальніше

Сталь в рулонах Arvedi (поліестер та матовий поліестер)

Металочерепиця виробництва італійського заводу Arvedi, виготовляється з високоякісного металу з вмістом цинку 140-250гр / м². Металочерепиця Arvedi - герметична, довговічна, пожежостійкість, витримує великі механічні навантаження і має поліпшені антикорозійними властивостями. Лист металочерепиці Arvedi зберігає свої властивості при температурі від -50 ° до + 120 °, а термін його служби досягає 10-30 років.

Детальніше