Термоізоляційні панелі TermPIR

Термоізоляційні панелі termPIR®

termPIR® – це ізоляційні панелі з серцевиною із поліізоціануратної піни. “PIR” – це хімічно модифікований поліуретан, який відзначається довговічністю і підвищеною стійкістю до впливу високих температур.

При температурах вище 300 °С ізоціануратні структури у піні розкладаються і частково обвуглюються. Обвуглений шар запобігає проникненню високих температур через панель, що призводить до створення ефективного протипожежного захисту.

Цей продукт, який є популярним в Європі і в світі, успішно витісняє теплоізоляційні системи на основі мінеральної вати і пінополістиролу. Цьому сприяють найкращі теплоізоляційні властивості у цій групі будівельних матеріалів, твердість, легкість і швидкість установки, відповідність вимогам протипожежної безпеки, а також те, що загальна вага матеріалу становить приблизно 30 кг на кубічний метр.

Ізоляційна панель termPIR® є складовою частиною систем облицювання сендвіч-панелями, що забезпечують повну теплоізоляцію житлових і промислових будівель від підлоги до даху, за допомогою сучасного, витривалого, стійкого до гризунів і хімічних речовин матеріалу, яким є поліуретан.

Застосування термоізоляційних панелей TermPIR

Ізоляційні панелі  termPIR® можуть застосовуватися для теплоізоляції практично всіх елементів в різних типах будівель. Твердість і дуже низький рівень вологопоглинання дозволяють використовувати їх для теплоізоляції перекриттів, підлог і фундаментів. Їх також можна застосовувати в якості витривалого ізолюючого матеріалу для стін і дахів, а також для теплоізоляції горищ в житлових будинках.

Залежно від призначення панелі termPIR виготовляються з різними видами зовнішніх оболонок, а саме:

termPIR AL – з газонепроникною багатошаровою зовнішньою оболонкою, яка містить алюміній – це панелі з найкращими тепловими параметрами, які рекомендуються для повсюдного використання

termPIR WS – із зовнішньою оболонкою зі скловолокна, які призначені для клеєних систем теплоізоляції.

termPIR AGRO AL і AGRO P з алюмінієвими зовнішніми оболонками, застосовуються в якості придатної до миття підшивки для тваринницьких приміщень

termPIR ETX – із зовнішньою оболонкою зі скловолокна, які призначені для систем теплоізоляції легким мокрим способом (так звані «BSO» або «ETICS»).

ПРОДУКЦІЯ Термоізоляційні панелі TermPIR

ТЕРМОІЗОЛЯЦІЙНА ПАНЕЛЬ TERM PIR AL

Детальніше

ТЕРМОІЗОЛЯЦІЙНА ПАНЕЛЬ TERM PIR WS GK

Детальніше

ТЕРМОІЗОЛЯЦІЙНА ПАНЕЛЬ TERM PIR WS

Детальніше

ТЕРМОІЗОЛЯЦІЙНА ПАНЕЛЬ TERM PIR PK

Детальніше

ТЕРМОІЗОЛЯЦІЙНА ПАНЕЛЬ TERM PIR ETX

Детальніше

ТЕРМОІЗОЛЯЦІЙНА ПАНЕЛЬ TERM PIR BT

Детальніше

ТЕРМОІЗОЛЯЦІЙНА ПАНЕЛЬ TERM PIR AGRO AL

Детальніше

ТЕРМОІЗОЛЯЦІЙНА ПАНЕЛЬ TERM PIR AL GK

Детальніше
Для консультації по товару та наших послуг, або прорахунку комерційної пропозиції -
залишайте заявку та наш менеджер з Вами зв'яжеться в найближчий час!
* поля обов’язковы для заповнення

Наші Партнери та клієнти