Сендвіч панелі Gоr-Stal

ХОЛОДИЛЬНА СЕНДВІЧ ПАНЕЛЬ CH GS-PIR

 1. Профілювання металевої обшивки холодильної сендвіч панелі надає естетичного вигляду стінам.
 2. Ущільнювач наноситься під час монтажу
 3. Великий радіус профілювання замка забезпечує цілісність захисних покриттів.
 4. Контурні кромки холодильної сендвіч панелі полегшують монтаж і підвищують теплоізоляцію
 5. Подвійний замок, що з’єднує панелі, гарантуює високі пожежонепроникні властивості.
 6. Зигзагоподібний стик панелей виключає тепловий міст
 7. Наповнення холодильної сендвіч панелі виготовлене з жорсткої піни PIR з дуже хорошою теплоізоляцією та вогнестійкістю

 

Характеристика товару

Використання PIR-сендвіч-панелей для виготовлення холодильних камер

Будівельний матеріал, що володіє високими теплоізоляційними властивостями, завжди викликає до себе підвищений інтерес і особливу увагу. Причому сфера його застосування не обмежується лише зведенням житлових приміщень і різних комплексів. Теплоізоляція активно застосовується при спорудженні холодильних камер і морозильних цехів. Для реалізації таких проектів рекомендується звернути увагу на сендвіч-панелі Gorlicka CH GS-PIR, придбати які можна в компанії «Хомстіл груп».

Конструкція PIR-панелей для холодильних камер

Сендвіч-панель для холодильної камери Gorlicka CH GS-PIR характеризується таким важливим достоїнством, як енергоефективність. Основу матеріалу становить полімерний шар, представлений у вигляді поліізоціанурату, який є модернізованою версією пінополіуретану. Перевага цього наповнювача, присутнього в сендвіч-плитах PIR, полягає у високому рівні теплоізоляції. Це означає, що конструкція, виготовлена з пір-матеріалу, здатна утримувати не тільки тепло всередині приміщення, але і холод. Це і стало головною причиною вибору панелей для холодильних камер.

Поліізоціанурат отримують в заводських умовах шляхом змішування двох хімічних сполук — поліолу і ізоціанурату. Комбінація цих речовин призводить до випуску спіненого матеріалу, який володіє не тільки низьким рівнем теплопровідності величиною 0,022 Вт/м*к, але і досить високою міцністю. Внесення антипіренової добавки робить продукцію негорючою, тому вона відноситься до класу Г1.

Сендвіч-панель PIR являє собою тришарову конструкцію, яка складається з внутрішнього наповнювача (поліізоціанурат) і зовнішньої двосторонньої облицювання з листової сталі. На її поверхню наноситься полімерний шар, який грає роль не тільки додаткового захисту металу від корозії, але ще і декоративну. Різноманітність палітри кольорів дозволяє підібрати оптимальний варіант при зведенні холодильних цехів і морозильних камер.

Переваги використання сендвіч-плит

Використання сендвіч-панелей для морозильних камер і холодильників відкриває ряд наступних переваг:

 1. Зниження вартості будівництва. Це пов’язано з виключенням необхідності покупки цегли, шлакоблоку та інших видів будматеріалів.
 2. Висока швидкість зведення цехів різних розмірів. Для реалізації проекту необхідно підготувати каркас з металевих конструкцій, який обшивається сендвіч-панелями.
 3. Термін служби будматеріалу – від 50 років. Гарантувати такий ресурс можна тільки в разі використання високоякісних панелей, представлених в нашій компанії.
 4. Спорудження холодильної камери будь-якого планування. Є можливість швидкої її реконструкції при необхідності.
 5. Енергоефективність. Низький ступінь теплопровідності сприяє збереженню холоду всередині камер тривалий час. Це означає, що обладнанню знадобиться рідше включатися для підтримки низької температури.

Звернувшись до нас, ви можете не тільки вибрати високоякісні сендвіч-панелі з сучасним видом наповнювача, але ще і замовити будівництво холодильної камери будь-якої площі і конфігурації. Ми самостійно розробляємо проект, після чого приступаємо до його реалізації. Всі роботи виконуються під ключ в попередньо обумовлені з клієнтом терміни.

Особливості зведення холодильних цехів з ПІР-панелей

Холодильні камери виготовляються за розмірами замовника в залежності від навантаження і обороту продукції. Вони можуть бути виконані з внутрішніми перегородками, кутовими вирізами, мати кілька дверних блоків. Використання PIR-панелей відповідної товщини залежить від призначення конструкції: холодильний цех, промислова морозильна камера, приміщення для шокової заморозки.

Монтаж холодильних камер різних розмірів і конфігурацій здійснюється із застосуванням наступних комплектуючих:

 • стінові, стельові і підлогові плити;
 • дверні конструкції з сендвіч-панелей з ущільнювальними елементами;
 • фасонні деталі.

Перевагою холодильної камери, побудованої за типом сендвіч-панелей, є можливість її оперативного розбирання для переміщення в інше місце. Вибираючи тип утеплювача для спорудження цехів заморозки, потрібно враховувати, що мінеральна вата для таких цілей не підходить. Поліізоціанурат є екологічно чистим і повністю нешкідливим для людини матеріалом. Споруда не потребує додаткової обшивці внутрішнього простору.

Ціна залежить від товщини і розмірів будматеріалу. У нас також можна придбати вироби оптом. Це дасть можливість заощадити на будівельних роботах. Дізнатися ціни та особливості співпраці з нами ви можете за вказаними телефонами.

 

Для консультації по товару та наших послуг, або прорахунку комерційної пропозиції -
залишайте заявку та наш менеджер з Вами зв'яжеться в найближчий час!
* поля обов’язковы для заповнення

Наші Партнери та клієнти