Сендвіч панелі Gоr-Stal

ПОКРІВЕЛЬНА СЕНДВІЧ ПАНЕЛЬ GORLICKA D GS-PIR

 1. Профілювання металевої обшивки надає естетичного вигляду стінам.
 2. Великий радіус профілювання облицювання забезпечує цілісність захисних покриттів
 3. Суцільна поліуретанова прокладка застосовується під час монтажу
 4. Камера захисту від капілярної дії води
 5. Наповнення виготовлене з жорсткої піни PIR з дуже хорошою теплоізоляцією та вогнестійкістю
 6. Контурні кромки полегшують монтаж і підвищують теплоізоляцію
 7. Суцільна поліуретанова прокладка, що підтримує високу теплоізоляцію застосовувався під час монтажу
 8. Алюмінієва фольга запобігає проникненню водяної пари в серцевину PIR

 

Характеристика товару

Сендвіч панелі GS PIR D призначені для монтування покрівлі. Для них характерне дуже глибоке трапецієподібне профілювання зовнішнього облицювання. Це пов’язано з передачею довготривалих службових навантажень.

Панелі кріпляться саморізами до дерев’яної, сталевої або залізобетонної конструкції. Мінімальний нахил укосів даху становить 3 ° (5,2%) без мансардних вікон і 5 ° (8,7%) для покриття панелями, з’єднаними по довжині.

Обшивка панелі – це оцинкований сталевий лист з обох сторін згідно EN 10346 з органічним поліефірним лаком з товщиною покриття 25 мкм.

Модульна ширина панелі становить 1000 мм, а її стандартна довжина становить від 2,0 м до 12,0 м.

За спеціальним замовленням замовника ми постачаємо панелі коротші 2,0 м і довші 12,0 м, максимальна довжина – 16,5 м.

Герметичність панелей стиків забезпечується поліуретановою прокладкою PUS, що застосовується на етапі виробництва.

Застосування та основні переваги покрівельних PIR-сендвіч-панелей

У гонитві за підвищенням енергоефективності та швидкості виконання будівельних робіт виробниками було розробленл інноваційний матеріал під назвою пінополіізоціанурат. Він є основою при виготовленні PIR-сендвіч-панелей, які застосовуються не тільки для стін, але і для покрівлі. Вони являють собою тришарові конструкції, що складаються з внутрішнього теплоізоляційного сердечника і зовнішнього облицювання з тонколистової сталі. Покрівельні сендвіч-панелі характеризуються присутністю трапецієподібного профілю металевого покриття. Придбати якісні та надійні вироби польського виробництва ви можете в нашій компанії «Хомстіл Груп».

Технічні параметри та переваги PIR-панелей

Покрівельні сендвіч-панелі виготовляють із застосуванням пенополіізоціанурату, який є модифікованим різновидом пінополіуретану. Отримують його шляхом з’єднання двох компонентів (поліол і ізоціанурат), які беруться в співвідношенні 1:2. Для отримання піноподібної консистенції складові речовини попередньо нагріваються. Щоб одержуваний матеріал не підтримував процес горіння, відповідав класу горючості Г1, при виготовленні додаються спеціальні елементи — антипірени.

До основних переваг покрівельних PIR-сендвіч-панелей відносяться такі особливості:

 1. Якісна теплоізоляція — коефіцієнт теплопровідності PIR-плит становить 0,022 Вт/м*к, що говорить про найкращі показники енергоефективності.
 2. Необмежений термін експлуатації — в середньому, значення становить не менше 50 років, але все залежить від того, хто є виробником продукції. Покрівельні панелі PIR від польського виробника Gor-Stal, які ви можете придбати в нашій компанії, не тільки гарантовано служать 50 років, але ще і не змінюють свій дизайн протягом усього терміну.
 3. Міцність. Пінополіізоціануратні плити з двох сторін обшиті металевими листами, що збільшує міцності параметри будматеріалу.
 4. Негорючість — одна з важливих переваг, яка досягається шляхом внесення до складу капсул вуглецю.
 5. Виключення утворення містків холоду за рахунок спеціальної конструкції з’єднувачів, званих замками.

Важливою перевагою продукції є висока швидкість виконання монтажних робіт. Покрівельні панелі монтуються на попередньо підготовлений каркас. Крім того, працювати з матеріалом можна в будь-який час року (як влітку, так і взимку).

Особливості покрівельних панелей Gorlicka D GS-PIR

Особливістю покрівельного матеріалу, в порівнянні зі стіновим, є наявність спеціального глибокого профілю на верхньому аркуші. Така конструкція приваблива з точки зору естетики. Вона служить для протидії сніговим навантаженням. Чим вище профіль, тим більше жорсткість вироби. Нижня або внутрішня сторони панелі мають гладку або трапецієподібну форму.

Ширина покрівельних плит становить 1 000 мм, що спрощує особливості роботи з цим матеріалом. Довжина виробів досягає 16,5 м. Найбільш актуальним є питання вибору PIR-сендвіч-панелей по товщині. У нашому каталозі представлена продукція з цим параметром від 40 до 160 мм. Не менш важливим є питання вибору покрівельного матеріалу по колірній гамі. Великий асортимент палітри кольорів дозволяє клієнту підібрати оптимальне рішення в залежності від призначення споруджуваної конструкції.

У нашій компанії ви можете придбати покрівельні панелі ПІР в будь-якій кількості. Є також можливість покупки оптом за зниженою ціною. Крім продажу будматеріалів, ми займаємося виконанням будівельних робіт під ключ. Ціна і терміни зведення об’єкта обумовлюються з клієнтом в індивідуальному порядку.

Технологія виконання монтажу покрівельних панелей

Монтаж покрівлі з використанням панелей типу сендвіч виконується дуже швидко і якісно. Висока швидкість обумовлена відсутністю необхідності додаткової укладання утеплювача, так як у виробі його замінює наповнювач з пенополіізоціанурату. Кріплення панелей до каркасу виконується за допомогою саморізів з прогумованими шайбами для забезпечення герметичності. Стикування плит відбувається за рахунок спеціальної конструкції замків під назвою Roof-Look.

В якості основи, до якої будуть кріпитися панелі, використовується дерев’яна або сталева рама, залізобетонна база. На завершальному етапі здійснюється установка добірних елементів.

Наша компанія займається створенням проектної документації, зведенням споруд будь-яких видів. Ми працюємо з об’єктами загальною площею від 500 кв. м., будівництво здійснюємо в найкоротші терміни.

Для консультації по товару та наших послуг, або прорахунку комерційної пропозиції -
залишайте заявку та наш менеджер з Вами зв'яжеться в найближчий час!
* поля обов’язковы для заповнення

Наші Партнери та клієнти