Дахова мембрана Strotex Basic 1300

Під час зведення приватних чи промислових будівель ізоляція даху від опадів, холоду, вологи є пріоритетним завданням. Надійність встановленої системи визначає стан споруди в цілому, термін служби покрівлі. Оптимальний захист забезпечує мембрана дахова, плівка - купити цей товар можна в інтернет-магазині «Хомстіл Груп». Компанія займається постачанням будівельних матеріалів, розробкою проєктної документації, монтажем реалізованої продукції. Головний офіс розташований у Львові, доставка можлива в будь-який регіон України.

Купити дахову мембрану, плівку у Львові

Покрівельна мембрана, плівка - будівельний матеріал, що дозволяє захистити дах від вологи, конденсату та скупчування пари в утеплювачі. Головна умова в процесі монтажу - забезпечення природної вентиляції. Без цього фактора в утеплювачі буде утворюватися конденсат, як наслідок, є ризик появи цвілі, грибків.

Ціни на покрівельну мембрану, плівку залежать від типу матеріалу, якості виконання, експлуатаційних характеристик. Ми не рекомендуємо купувати дешеві вироби, тому що під час виготовлення використовується стандартний поліпропілен. Вітровий захист відсутній, а гідроізоляція пропрацює максимум 3 роки.

Які бувають плівки:

  • дифузійні. Підрозділяються на три типи за пропускною спроможністю (малої, середньої та супердифузна). «Дихаюча» пориста структура подібного нетканого полотна добре відштовхує воду та пропускає пар. Може монтуватися безпосередньо на утеплювач. Мінус - висока ціна, але витрати окупаються, враховуючи якість матеріалу та підвищений термін служби;
  • антиконденсатні. Складаються з двох шарів - зовнішній з водонепроникною поверхнею, внутрішній - ворсистий шар. Щоб волога краще випаровувалася, варто в процесі настилання робити вентиляційні зазори;
  • пароізоляційні. Функція - запобігання потрапляння вологих парів зсередини приміщення у внутрішню конструкцію даху. Складається з поліетилену, поліпропілену. Укладати потрібно акуратно, адже плівка може порватися.

Обираючи потрібний вид мембрани, необхідно відштовхуватися від типу покрівлі, схеми опалення, часу проживання, виду об'єкта (дачний будиночок, баня, заміський котедж, вілла тощо).

Оформити замовлення в нашій компанії

Вартість продукції визначається технічними характеристиками. Щоб купити дахову мембрану, плівку за оптимальною ціною, варто проконсультуватися з нашими менеджерами. Співробітники компанії запропонують кілька варіантів з урахуванням вимог об'єкта.

Придбання мембрани забезпечує три головних переваги:

  1. Підвищений термін служби даху.
  2. Стійкість до високих температур.
  3. Вологозахист всередині покрівельного пирога.

У каталозі представлена продукція високої якості, яку можна недорого купити шляхом оформлення онлайн-замовлення. Пряма співпраця з виробником дає можливість встановлювати максимально вигідну вартість для споживача. Товари сертифіковані та надаються з офіційною гарантією.

Характеристика товару

Щільність г/м.кв:115 г/м. кв.

Паропроникність:1300гр/м² × 24 год

Країна виробник:Польща

Призначення: гідроізоляційна плівка.

Розмір рулона:75 м.кв.

Для консультації по товару та наших послуг, або прорахунку комерційної пропозиції -
залишайте заявку та наш менеджер з Вами зв'яжеться в найближчий час!
* поля обов’язковы для заповнення

Наші Партнери та клієнти