Пароізоляційна плівка Strotex 110 PI

У житловому приміщенні, що опалюється, накопичується вологе повітря, яке підіймається до даху. Через різницю температур може утворюватися конденсат, в результаті чого властивості утеплювача погіршуються, утворюється пліснява, псується дерев'яний або металевий каркас покрівлі. Щоб цього уникнути, потрібно купити пароізоляційні плівки Strotex 110 pi в інтернет-магазині «Хомстіл Груп». Також важливо правильно організувати систему вентиляції будівлі в цілому.

Наша компанія реалізує будматеріали для різних цілей. Пряма співпраця з виробниками дає можливість замовити та придбати необхідні позиції за вигідною ціною.

Купити пароізоляційну плівку Strotex 110 pi у Львові

Плівка Strotex 110 pi - надійний матеріал, що відрізняється підвищеною міцністю, механічною стійкістю до розривів або проколів. Польська компанія випускає пароізоляційні вироби, використовуючи сучасні технології та власні розробки. Товари здобули популярність на українському ринку завдяки поєднанню високої якості та помірної вартості.

Матеріал підходить для скатних дахів, плоских покрівель, встановлюється зсередини. Він являє собою прозорий парозахист, який складається з трьох шарів. Усередині армована сітка з поліетиленових волокон, з двох сторін закрита міцним поліетиленом.

Властивості продукту:

 • паронепроникність - забезпечує захист від утворення конденсату;
 • запобігання розвитку грибків, намокання утеплювача від водяної пари;
 • однорідна структура по всій поверхні рулону;
 • стійкість до ультрафіолету;
 • висока еластичність;
 • широкий робочий температурний режим;
 • пожежна безпека, мінімальний ризик загоряння;
 • зручність монтажу;
 • невелика вага рулону;
 • використовується спільно із гідроізоляційною плівкою, гарантує довговічність конструкції.

Встановлення не вимагає специфічних навичок, тому може проводитися як професійною бригадою, так і самостійно. Не варто затягувати процес монтажу, тому що якість матеріалу погіршується під дією сонячних променів. В каталозі нашої компанії можна ознайомитися з технічними характеристиками конкретних товарів, а фахові менеджери допоможуть зібрати повний комплект ізоляційних матеріалів для повноцінного захисту покрівлі.

Вигідна покупка в «Хомстіл Груп»

Наша організація працює на ринку України з 2009 року. Цей досвід дозволив нам налагодити надійну систему постачання європейської продукції та сформувати клієнтську мережу збуту. Для вашої зручності, ми розробили інтернет-магазин з продуманою навігацією, тож якщо потрібна пароізоляційна плівка Strotex 110 pi, купити її можна, просто додавши потрібну кількість рулонів в «Кошик».

Плюси роботи з нами:

 1. Чесні розцінки без неврахованих платежів.
 2. Можливість замовлення великих партій.
 3. Надання сертифікатів якості та офіційної гарантії.
 4. Повний документальний супровід.
 5. Доставка по Львову та всій Україні.

Поповнюємо асортимент новинками від закордонних партнерів, пропонуємо вигідні умови співпраці для нових та постійних клієнтів.

Характеристика товару


Щільність г/м.кв: 110 г/м. кв.

Призначення: гідроізоляційна плівка.

Країна виробник:Польща

Розмір рулона:75 м.кв.

Для консультації по товару та наших послуг, або прорахунку комерційної пропозиції -
залишайте заявку та наш менеджер з Вами зв'яжеться в найближчий час!
* поля обов’язковы для заповнення

Наші Партнери та клієнти