Пароізоляційна плівка Strotex AL 90

Паробар'єр призначений для захисту теплоізоляції та конструкції даху від впливу водяної пари з внутрішнього боку приміщення. Застосовується для плоских, скатних покрівель, перегородок, стін. Мембранні плівки останнього покоління випускаються у вигляді рулонів, характеризуються змінною або обмеженою пропускною спроможністю. У сучасному будівництві використовуються повсюдно. Якщо необхідна плівка пароізоляційна, купити у Львові цей товар недорого можна, вивчивши пропозиції в каталозі інтернет-магазину «Хомстіл Груп». Працюємо з надійними партнерами, які постачають сертифіковані товари.

Купити пароізоляційну плівку Strotex у Львові

Парозахист дозволяє створити всередині приміщення комфортні умови з точки зору вологості, також він має наступні переваги:

  • запобігає утворенню конденсату в середині утепленого стінового масиву;
  • протистоїть поширенню цвілі, грибка на дерев'яних конструкціях, іржі на металевих елементах;
  • зберігає утеплювач сухим, відповідно, теплоізоляція не втрачає своїх експлуатаційних характеристик;
  • забезпечує економію енергії на обігрів та кондиціонування житлового будинку, будівель іншого призначення.

Ціни на пароізоляційні плівки варіюються в залежності від робочих параметрів виробника. На парозахисті рекомендуємо не заощаджувати - від бюджетних моделей краще відмовитися. Вони не забезпечать належного рівня випаровування вологи та не захистять поверхню. Дорожчі мембрани практичні та надійні, у разі правильного встановлення вони тривалий час справлятимуться зі своїми робочими функціями.

Яскравий приклад - пароізоляційна плівка Strotex al 90 з відмінними експлуатаційними властивостями і доступною ціною. Багатошаровий захист забезпечує максимальну міцність на розрив. Верхній шар вкритий алюмінієвою фольгою, яка відбиває теплове випромінювання. Щоб недорого купити ізоляцію, достатньо оформити замовлення на сайті. Наша компанія оперативно обробляє заявки, прагне надати докладний опис кожної позиції асортименту.

Загальні правила укладання пароізоляційною плівки

Ідеальний варіант - пароізоляційна плівка Strotex, яку можна використовувати на підлозі, перекриттях, зовнішніх стінах, в приміщеннях з високою вологістю (лазні, сауни і т.д.). Монтаж проводиться із суворим дотриманням технології. Загальні правила:

  1. Зміцнювати необхідно фольгованою стороною всередину приміщення, оскільки вона добре відбиває тепло. У кімнаті важливо забезпечити ефективну систему природної або примусової вентиляції.
  2. Стики та напуски проклеюються спеціальними стрічками або покрівельним скотчем.
  3. Матеріал щільно натягують.

Як кріпильні елементи використовуються рейки, будівельний степлер.

Перевіряють цілісність створеного шару, за необхідності роблять місцевий ремонт скотчем.

Замовити плівку можна з доставкою по Львову або в інший регіон України. Вартість транспортних витрат згідно з тарифікацією перевізника. Для збереження цілісності в дорозі товар упаковується відповідно до стандартів компанії.

Характеристика товару


Щільність г/м.кв: 90 г/м. кв.

Призначення плівки:Гідроізоляція

Країна виробник:Польща

Розмір рулона:75 м.кв.

Для консультації по товару та наших послуг, або прорахунку комерційної пропозиції -
залишайте заявку та наш менеджер з Вами зв'яжеться в найближчий час!
* поля обов’язковы для заповнення

Наші Партнери та клієнти