Сендвіч панелі від офіційного дистрибютора

KhomSteel - офіційний дистриб’ютор сендвіч-панелей Gor-Stal sp. z o.o. у Львові!

ПРОДУКЦІЯ Сендвіч панелі від офіційного дистрибютора

Стінові сендвіч панелі від офіційного дистрибютора

Стінові панелі GS insPIRe S призначені для зовнішніх стін та внутрішніх перегородок у скелетних конструкціях.

Детальніше

Сендвіч панелі для холодильних камер від офіційного дистриб

Монтаж холодильних камер різних розмірів і конфігурацій

Детальніше

Покрівельні сендвіч панелі від офіційного дистрибютора

Сендвіч панелі GS PIR D призначені для монтування покрівлі.

Детальніше

СЕНДВІЧ ПАНЕЛЬ СТІНОВА, ЗАКРИТА U GS-PIR

Стінові панелі GS U PIR призначені для зовнішніх стін та внутрішніх перегородок у скелетних конструкціях.

Детальніше

Реалізовані проекти

Використання інноваційних технологій в будівництві - явище повсюдне. Зацікавленість у вигідній вартості матеріалів і оперативних терміни зведення будівель цивільного і промислового призначення все частіше стає причиною того, що сендвіч-панелі у Львові та інших регіонах країни використовуються в якості основного матеріалу для архітектурних форм різних видів і призначення. Розглянемо, чому це відбувається з точки зору властивостей конструкцій і економічної частини реалізації проектів на їх основі.

Економіка і економія від сендвіч-панелей

Економіка швидкомонтованих будівель, до яких відносяться і будови з сендвіч-панелей, вважається оптимальною при зведенні складів, приміщень для утримання сільськогосподарських тварин і іншого. У Львові ціна сендвіч-панелі стартує від 600 грн, і варіюється в залежності від габаритів і ширини. Але, купуючи цей будівельний матеріал, стіновий і покрівельний, потрібно врахувати, що основна економія відбувається за рахунок наступних чинників:

  1. Відсутність необхідності підведення під легкі конструкції стін, перекриттів і покрівлі дорогого, трудомісткого і витратного фундаменту.
  2. Через невелику вагу і габаритів монтаж не вимагає залучення важкої будівельної техніки.
  3. З урахуванням простого монтажу, швидкості зведення і здачі в експлуатацію витрати на роботу фахівців мінімальні.
  4. Проведення оздоблювальних робіт не вимагає попередньої підготовки поверхонь для декору. Для фасадних робіт можна використовувати готовий дизайн панелей.
  5. Тривалий термін експлуатації будівель з СП гарантує використання інноваційних матеріалів при виготовленні сендвіч-панелей, таких як оцинковані листи металу.

Кожен виробник багатошарових будівельних панелей прагне забезпечити низький рівень тепловтрат, використовуючи спінені полімери (PIR) і органічні утеплювачі - мінвату. Цей показник також залежить від товщини обраної панелі, яка починається від 20 мм, а максимальна - до 200 мм.

Купити сендвіч панелі у Львові

Ціна сендвіч-панелей у Львові може істотно відрізнятися від базової в Україні за рахунок торгових націнок і накруток посередників. Наша компанія пропонує відвідати дешевий інтернет-магазин з високоякісними сендвіч-панелями для реалізації проектів будь-якої складності.

Вибрати з каталогу, замовити та купити товар недорого в потрібній кількості і з необхідними характеристиками можна всього за кілька хвилин. Зручні фільтри і допомогу консультантів магазину заощадять ваш час, а якісні сендвіч-панелі, поставлені нашими партнерами, збережуть кошти. Низька ціна і доставка по регіонах доповнюють комфортний комплексний сервіс, який ми пропонуємо нашим клієнтам

Палітра кольорів металу

Для консультації по товару та наших послуг, або прорахунку комерційної пропозиції -
залишайте заявку та наш менеджер з Вами зв'яжеться в найближчий час!
* поля обов’язковы для заповнення

Наші Партнери та клієнти