Сендвіч панелі Gоr-Stal

KhomSteel –  офіційний дистриб’ютор сендвіч-панелей  Gor-Stal sp. z o.o. в  Україні!

Компанія Gor-Stal пропонує широкий асортимент сучасних стінових, покрівельних і холодильних сендвіч-панелей з серцевиною з поліізоціанурату (поліуретану). Панелі складаються з двох личкувань з оцинкованого з двох сторін сталевого листа з органічним поліефірним лаком з товщиною покриття 25 мікрон і конструкційної ізолюючої серцевини з твердої, безфреонової, самогасної піни PIR з дуже хорошою теплоізоляцією і вогнестійкістю. Розрахунковий коефіцієнт теплопровідності становить: λ=0,022 Вт/(м*К). Піна PIR характеризується підвищеною стійкістю до високих температур, розкладається при температурі вище 300°С і частково обвуглюється. Обвуглений шар захищає від проникнення високої температури крізь панель, що в результаті створює більш ефективний протипожежний бар’єр. Різноманітність кольорів і профілів личкування створює широке поле для архітектурних рішень.

 

 

Cендвіч-панелі PIR

На сьогоднішній день важко уявити будівництво, особливо внутрішнє, промислове або сільськогосподарське (складські приміщення, холодильники, морозильні камери, приміщення для сільськогосподарських тварин) без використання сендвіч-панелей.

Швидкий і простий монтаж сендвіч-панелей, можливість виконання робіт навіть у складних погодних умовах, низькі інвестиційні витрати, сучасність і універсальність системи роблять сендвіч-панелі найкращим матеріалом для будівництва.

Сендвіч-панелі – це конструкції, складені з раціонально підібраних і правильно з’єднаних конструкційних та ізоляційно-конструкційних матеріалів. Вони складаються з двох облицювань, виготовлених з листової сталі, та ізоляційного сердечника з відповідними теплоізоляційними та механічними властивостями.

Використовується сталева обшивка, оцинкована з двох сторін органічним поліефірним лаком товщиною покриття 25 мкм.

Компанія Gor-Stal протягом багатьох років співпрацює з відомими європейськими та азіатськими металургійними комбінатами.

Лист з органічним покриттям підлягає постійному контролю як після кожного виробничого процесу на заводах, так і після доставки на склад.

Завдяки відповідним параметрам та унікальній композиції з піни PIR Gor-Stal забезпечує своїм клієнтам безпеку та стабільність механічних та ізоляційних параметрів.

Попит на теплоізоляційні матеріали стрімко зростає, спонукаючи виробників випускати більш енергоефективні вироби. На ринку будівельних продуктів пропонується багато різних варіантів утеплювачів, тому недосвідчена людина легко може заплутатися з їх вибором. Одними з останніх теплоізоляційних новинок є PIR-панелі, що мають унікальну структуру наповнювального шару в металевій основі з обох сторін. Компанія «Хомстіл Груп» пропонує придбати різні варіанти PIR-утеплювачів в залежності від застосування.

PIR-плита — ефективна новинка або маркетинговий хід

У приватному будівництві активно використовуються такі види утеплювачів, як мінеральна вата, пінополістирол і пінополіуретан. Всі ці матеріали мають певні переваги і недоліки. Індивідуальне рішення про вибір відповідного утеплювача приймається після всебічної оцінки.

Хоча мінвата і пінополістирол мають безліч переваг, але це далеко не ідеальні варіанти утеплювачів. Теплоізоляція нового покоління, що поєднує в собі основні переваги у вигляді високих утеплювальних властивостей, вогнестійкості, міцності і простоти монтажу, називається поліізоціанурат, або скорочено бенкет. Це новий матеріал, який має схожий з пінополіуретаном склад. Основні відмінності в наступному:

  • інші пропорції складових компонентів;
  • застосування каталітичних присадок;
  • інші температурно-баричні режими.

На виході виходить складний полімер, що має в основі кільцеподібну молекулярну структуру. На відміну від пінополіуретану, сендвіч-панелі PIR володіють високими властивостями опірності теплопередачі, механічною міцністю і хімічною інертністю. Температурне розкладання поліізоціанурату починається з 200 градусів.

PIR-плити являють собою абсолютно новий вид теплоізоляційних виробів. Вони застосовуються в якості покрівельного і стінового утеплювача, а також у вигляді утеплювача для систем кондиціонування і вентиляції.

Форма випуску ПІР-панелей

Плити, одержувані в процесі виробництва, мають високий ступінь адгезії. Одним з основних їх властивостей є липкість. Обшиваються панелі з пінополіізоціанурату профільованими або плоскими сталевими листами. У підсумку виходить продукт, який одночасно служить теплоізоляційним шаром і конструкційним матеріалом. Додаткова зовнішня обробка не потрібна.

Для PIR-плит використовуються такі варіанти підкладок, як крафт-папір, склохолст або фольга. Дані види покриттів сприяють розширенню сфери застосування продукту. Поверхневий шар утеплювача грає не тільки захисну функцію, запобігаючи вплив на PIR-панель ультрафіолетового випромінювання та інших природних факторів, але і декоративну.

Технологія та етапи виробництва

Сендвіч-панель ПІР отримують в умовах промислового виробництва. Готова продукція випускається з чітко заданими розмірами, що позитивно впливає на процес спорудження будівельних конструкцій. Продукт виробництва характеризується невеликою вагою, знижуючи навантаження на конструкцію і скорочуючи витрати на транспортування.

Вогнестійкий теплоізоляційний матеріал з найнижчою теплопровідністю виробляється зі спеціальної сировини, якість якого перевіряється в лабораторіях. Процес отримання PIR-панелей передбачає виконання наступних дій:

  • Змішування основних компонентів ізоціанату і поліолу.
  • Спінювання за допомогою додавання спеціальної речовини.
  • Формування плит заданої товщини, в результаті чого виходить вогнестійкий і погано передаючий тепло наповнювач.
  • Облицювання. Тип підкладки залежить від майбутнього призначення продукту.
  • Різання PIR-панелей під певні розміри. Здійснюється після затвердіння.

Підсумком процесу виробництва є найсучасніший теплоізолятор, який має широку сферу застосування. Особливо затребувані PIR-панелі для обшивки стін саун. Адже продукт має вогнестійкість, екологічну чистоту і стійкість до впливу вологи. Купити сендвіч-панелі PIR з металевим покриттям з плоскої і профільованої листової сталі можна в інтернет-магазині KhomSteel.

Переваги застосування теплоізоляційних ПІР-панелей

Стрімко зростаюча популярність і затребуваність PIR-панелей пов’язана з практично ідеальними технічними характеристиками цього матеріалу. До основних переваг нового продукту відносяться:

1.     Теплова провідність — її значення вкрай низьке, становить близько 0,021 Вт / мК. Такий показник свідчить про те, що виріб практично не пропускає тепло, утримуючи його всередині приміщення.

2.     Довгий термін служби & mdash; ресурс залежить від особливостей експлуатації, але технічні параметри PIR-панелей дозволяють їм служити більше 50 років. Довговічність продукту пов’язана із застосуванням додаткових захисних покриттів.

3.     Вогнестійкість — поліізоціанурат не підтримує процес горіння, виключає поширення полум’я. Плити відносяться до групи горючості Г1, тобто, мають високий рівень опірності. Крім того, при впливі вогню і високих температур продукт не виділяє отруйні хімічні речовини, що робить його повноцінно придатним для використання у відкритому вигляді.

4.     Мала вага — залежить від щільності і моделі плит, але така перевага спрощує монтаж і транспортування матеріалу.

5.     Універсальність використання — підходить для утеплення будь-яких конструктивних частин різних споруд і будівель.

Мінус є тільки один — висока ціна, в порівнянні з іншими теплоізоляторами. У роздріб і оптом за зниженою вартістю придбати ПІР-панель з утеплювачем можна в компанії KhomSteel. Ми працюємо в Україні з 2009 року, маємо позитивну репутацію, підтверджену відгуками наших постійних клієнтів.

Критерії вибору PIR-плит

Прийняте на користь ПІР-панелей рішення викликає деякі питання щодо їх вибору. Продукція має конструктивні відмінності, тому при її підборі враховуються наступні фактори:

1.     Тип облицювання. Це може бути стеклохолст, алюмоламінат, крафт-папір, скловолокно або профільований металевий лист. Вибір відповідного зовнішнього покриття залежить від застосування матеріалу.

2.     Товщина. Вона буває в діапазоні від 20 до 200 мм. Вибирається в залежності від умов експлуатації.

3.     Довжина і ширина. Вироби випускаються стандартних розмірів. Вибір залежить від площі оброблюваної поверхні.

Компанія KhomSteel пропонує на вибір сендвіч-панелі для зовнішніх і внутрішніх перегородок. Спосіб монтажу – вертикальний або горизонтальний. Панелі приховані, що виключає необхідність додаткового декорування, надає естетичний вигляд будівлі. Зигзагоподібні стики запобігають утворенню містків холоду, зберігаючи тепло всередині будинку

 

ПРОДУКЦІЯ Сендвіч панелі Gоr-Stal

СЕНДВІЧ ПАНЕЛЬ СТАНДАРТНА СТІНОВА GORLICKA S GS-PIR

Стінові панелі GS insPIRe S призначені для зовнішніх стін та внутрішніх перегородок у скелетних конструкціях.

Детальніше

ХОЛОДИЛЬНА СЕНДВІЧ ПАНЕЛЬ GORLICKA CH GS-PIR

Монтаж холодильних камер різних розмірів і конфігурацій

Детальніше

ПОКРІВЕЛЬНА СЕНДВІЧ ПАНЕЛЬ GORLICKA D GS-PIR

Сендвіч панелі GS PIR D призначені для монтування покрівлі.

Детальніше

СЕНДВІЧ ПАНЕЛЬ СТІНОВА, ЗАКРИТА GORLICKA U GS-PIR

Стінові панелі GS U PIR призначені для зовнішніх стін та внутрішніх перегородок у скелетних конструкціях.

Детальніше
Для консультації по товару та наших послуг, або прорахунку комерційної пропозиції -
залишайте заявку та наш менеджер з Вами зв'яжеться в найближчий час!
* поля обов’язковы для заповнення

Наші Партнери та клієнти