Сендвіч панелі Gоr-Stal

СЕНДВІЧ ПАНЕЛЬ СТАНДАРТНА СТІНОВА GORLICKA S GS-PIR

 1. Профілювання металевої обшивки надає естетичного вигляду стінам.
 2. Великий радіус профілювання замка забезпечує цілісність захисних покриттів.
 3. Подвійний замок з’єднує панелі nf гарантує високі властивості вогнестійкості
 4. Контурні кромки полегшують монтаж і підвищують теплоізоляцію
 5. Наповнення з жорсткої піни PIR з дуже хорошою теплоізоляцією та вогнезахисними властивостями
 6. Суцільна поліуретанова прокладка, що підтримує високу теплоізоляцію. Вона застосовувався в процесі монтажу
 7. Алюмінієва фольга запобігає потраплянню водяної пари в серцевину пінополіуретану

Доступні профілювання сендвіч панелей

Характеристика товару

Стінові панелі GS insPIRe S призначені для зовнішніх стін та внутрішніх перегородок у скелетних конструкціях.

Панелі можна монтувати як вертикально, так і горизонтально як одинарні, так і багатопрофільні елементи стіни.

Обшивка панелі – це оцинкований сталевий лист з обох сторін згідно EN 10346 з органічним поліефірним лаком з товщиною покриття 25 мкм.

Герметичність з’єднань панелей забезпечується поліуретановою прокладкою PUS, що застосовується на етапі виробництва.

 

Застосування та переваги стінових PIR-сендвіч-панелей

Сучасні технології в сфері будівництва зробили крок далеко вперед. Тому тепер для зведення повноцінної будівлі не потрібно витрачати довгі роки. Використовуючи стінові сендвіч-панелі, можна в найкоротші терміни побудувати будь-які приміщення різних розмірів. Найбільш популярними видами є PIR-плити, які володіють найнижчим значенням теплопровідності. При необхідності оперативного зведення сучасного, якісного і надійного споруди із застосуванням ПІР-панелей ви можете звернутися в нашу компанію «Хомстіл груп».

Що таке ПІР-наповнювачі

Назва PIR походить від такої хімічної сполуки, як поліізоціанурат, який являє собою полімер із закритими осередками. Основна перевага матеріалу — високий рівень теплоізоляції (низька теплопровідність). Цей вид полімеру є похідним пінополіуретану, але з поліпшеними технічними властивостями.

Отримують продукцію шляхом з’єднання двох компонентів — поліол і ізоціанат. Щоб готовий матеріал не підтримував горіння, що необхідно з метою дотримання пожежних норм, при його виготовленні до складу додаються антипірени. Поліізоціанурат може використовуватися в якості звичайних утеплювальних плит. Іноді є основою для виготовлення стінових сендвіч-панелей.

Конструктивні особливості

Сендвіч-панеллю називається тришарова конструкція, яка складається з двох облицювань (жорсткої зовнішньої і внутрішньої) і основного матеріалу (пенополіізоціанурат). Внутрішній наповнювач називається сердечником. Його головна роль полягає в ефективному збереженні тепла всередині приміщення. З цією функцією ПІР-склади справляються краще всіх видів утеплювальних виробів.

Стінові панелі ПІР застосовуються для облицювання попередньо зведених металевих каркасів. У сучасному будівництві такий вид матеріалу набув широкого поширення. Він використовується при зведенні об’єктів промисловості, соціальних, приватних і бізнес-будівель. Складовими елементами стінових сендвіч-панелей Gorlicka S GS-PIR, які ви можете купити в нашому магазині, є:

 1. Сталевий оцинкований лист з різними варіантами профілю. Є двосторонньою обшивкою сендвіч-панелей. Товщина листової сталі становить 1,5 мм, що відображається на міцності і надійності конструкції. Зовнішня поверхня покривається поліефірними лаками, а товщина шарів становить 25 мкм.
 2. Поліізоціанурат. Це утеплювальний шар, товщина якого варіюється в межах від 40 до 200 мм. Від цих значень залежать надійність і тип використовуваних з’єднувачів.

Панелі типу сендвіч з PIR-наповнювачем можуть монтуватися горизонтально або вертикально. Крім того, вони призначені не тільки для зовнішніх стін, але і для внутрішніх перекриттів в будівлі.

Переваги використання стінових панелей Gorlicka S GS-PIR

У нашій компанії ви можете не тільки придбати стінові панелі з утеплювачем з поліізоціанурату, але і замовити будівництво різних об’єктів – від приватних будинків до промислових підприємств. Ми працюємо з польським виробником Gor-Stal, що говорить про високу якість цієї продукції. До основних переваг виробів відносяться:

 • енергоефективність;
 • простота монтажу. Обумовлена невеликою вагою виробів і їх кріпленням за допомогою спеціальних замків;
 • довговічність — експлуатаційний ресурс становить від 50 років;
 • стійкість до біологічних речовин. Виключені розмноження бактерій і поява грибкового середовища з цвіллю;
 • широкий температурний діапазон експлуатації — вироби можна застосовувати не тільки з метою збереження тепла, але і для підтримки низьких температур в приміщенні.

Стінові сендвіч-панелі Gor Stal оснащені додатковим фольгованим шаром, який запобігає потраплянню водяної пари у внутрішню частину конструкції. Полегшується процес монтажу, підвищується якість споруд, що зводяться за рахунок використання різних видів замкових з’єднань.

Особливості вибору стінових панелей

Якщо ви запланували побудувати склад, тваринницьку будівлю або промислове приміщення, то ми реалізуємо вашу задумку не тільки оперативно, але ще і з мінімальними вкладеннями. Ми займаємося будівельними роботами під ключ. Ціна стінових сендвіч-панелей залежить від їх розмірів. У нас є можливість придбання продукції оптом, що дозволяє заощадити на будівництві великої споруди.

Широкий асортимент палітри кольорів дозволяє клієнту вибрати підходящий варіант для майбутньої споруди. Важливо розуміти, що ефективність конструкції залежить не тільки від використання якісних будматеріалів, які можна купити в нашій компанії, але ще і від професійного підходу до виконання монтажних робіт.

Для консультації по товару та наших послуг, або прорахунку комерційної пропозиції -
залишайте заявку та наш менеджер з Вами зв'яжеться в найближчий час!
* поля обов’язковы для заповнення

Наші Партнери та клієнти