Професійний монтаж сендвіч-панелей та металоконструкцій у Львові та Україні.

Професійний монтаж сендвіч-панелей і металоконструкцій - один з основних факторів, що визначають довговічність, міцність і зручність експлуатації будинків, що швидко зводяться, і приміщень з металоконструкцій. Тому важливо приділяти увагу якості основного матеріалу, комплектуючих, а також знати та застосовувати технологію встановлення конструкції. Сподіватися на свої сили не варто, особливо коли йдеться про будівництво великої комерційної або виробничої будівлі. Щоб унеможливити ризик помилок і зробити БМЗ стійким і надійним, важливо звернутися до професіоналів.

Компанія «AK BUD» виконає встановлення сендвіч-панелей та монтаж металоконструкцій у Львові, Києві, Харкові та інших містах України під ключ на основі рекомендованих виробником технологій монтажу за доступними цінами. Роботи проводяться з урахуванням технічної документації затвердженого проекту з використанням спеціалізованого інструментарію. Гарантуємо приємну вартість монтажу сендвіч-панелей і металоконструкцій.

Торгівельно - Розважальний Центр БУЧА

Замовник: «Галжитлобуд»

Площа забудови : 3000 м.кв.

Проєкт розробила талановита компанія «Kreativ • Architects»

Підрядником  «Хомстіл Груп» було виконано: постачання та монтаж сендвіч панелей GorStal об’ємом 3600 м.кв  

Компанія «Хомстіл Груп» є надійним торгово-будівельним партнером для Вашого бізнесу з 2009 року. Приймаємо замовлення на  постачання сендвіч-панелей - від 200 м2,та  підрядні роботи -від 300 м2. Ми пропонуємо в оптимальні терміни та раціонально інвестуючи, комплексно реалізувати цикл будівельних робіт шеф-монтажу, починаючи з Вашого бажання, закінчуючи готовим до роботи функціональним об'єктом, промислового чи цивільного призначення.

Низькотемпературны камери зберігання морозива м. Луцьк

Низькотемпературны камери зберігання морозива м. Луцьк

Для консультації по товару та наших послуг, або прорахунку комерційної пропозиції -
залишайте заявку та наш менеджер з Вами зв'яжеться в найближчий час!
* поля обов’язковы для заповнення

Наші Партнери та клієнти