Покрівельна мембрана плівка Strotex Dynamic

Під час будівництва житлового будинку або іншої будівлі важливо дотримуватися технологічних стандартів укладання даху з метою досягнення максимального захисту споруди. Покрівельні матеріали накладаються послідовно. Спочатку йде шар пароізоляції, потім утеплювач, далі гідроізоляція та безпосереднє облицювання.

Як зовнішній шар підійде мембрана покрівельна плівка, яка надійно захистить дах від проникнення вологи, а також буде пропускати надлишкову водяну пару, яка накопичилася всередині утеплювача. Недорого замовити товар можна в інтернет-магазині «Хомстіл Груп». Щоб вибрати найкращий варіант, варто детально ознайомитися з пропозиціями в каталозі.

Купити покрівельну мембрану, плівку у Львові

Наша компанія реалізує продукцію європейської якості, виконує постачання та монтаж спеціалізованих будматеріалів - сендвіч-панелей, металоконструкцій, сталі в рулонах. Багаторічна співпраця з закордонними виробниками забезпечує формування вигідної для споживача вартості покрівельної мембрани.

Переваги матеріалів:

 • висока міцність та еластичність;
 • наявність мікропористої структури, що дозволяє відводити зайвий конденсат. В результаті утеплювач залишається сухим, дерев'яні або металеві складові даху без цвілі та корозії;
 • невелика вага рулонів дає можливість без зайвих складнощів провести монтаж;
 • чудові показники вітрозахисту;
 • використовуються на похилих, вертикальних поверхнях;
 • виготовляються з екологічно чистої сировини;
 • економія коштів на опаленні взимку та кондиціонуванні влітку завдяки ізоляційним властивостям покрівельного пирога.

Якщо потрібна покрівельна мембрана плівка, купити її можна, спочатку вивчивши характеристики, розрахувавши кількість та порівнявши ціни. На які чинники варто звернути увагу:

 1. Міцність на розрив або прокол.
 2. Показник паропроникності (види відрізняються пропускною спроможністю).
 3. Водонепроникність.
 4. Стійкість до впливу сонячних променів. Здійснити монтаж покрівлі за кілька днів не завжди можливо. Тому при підборі цей параметр не варто оминати увагою.
 5. Щільність.
 6. Країна-виробник.
 7. Вартість 1 одиниці.

Замовити покрівельну мембрану можна онлайн, скориставшись пропозиціями на сайті. В асортименті польська плівка Strotex за конкурентною ціною, що відповідає європейським стандартам якості.

Оформлення замовлення

Щоб купити покрівельні мембрани у Львові, необхідно вибрати потрібну позицію. В описі картки товару вказані докладні характеристики. За необхідності менеджер надасть додаткові відомості - розміри, термін гарантії, наявність конкретної моделі на складі. Наші фахівці мають досвід виконання будівельних робіт і знають, як поводиться той чи інший матеріал в різних умовах. Здійснюємо індивідуальний підбір плівок для комплексного захисту покрівлі. Доставка здійснюється по Львову та всій Україні. Терміни залежать від обсягу партії, своєчасності внесення оплати.

Характеристика товару


Щільність г/м.кв: 135 г/м. кв.

Паропроникність:1700гр/м² × 24 год

Призначення плівки: Гідроізоляція

Країна виробник:Польща

Розмір рулона:75 м.кв.

Для консультації по товару та наших послуг, або прорахунку комерційної пропозиції -
залишайте заявку та наш менеджер з Вами зв'яжеться в найближчий час!
* поля обов’язковы для заповнення

Наші Партнери та клієнти