Гідроізоляційна плівка

Комфорт і затишок будинку залежать від якості облаштування покрівлі. В будівництві неодмінно використовується гідроізоляційна плівка для даху, призначення якої - захистити будівлю від проникнення вологи. Грамотна гідроізоляція із застосуванням якісного матеріалу допоможе уникнути позапланових ремонтів та суттєво продовжить термін служби покрівлі в цілому.

Компанія KhomSteel забезпечить будівництво будинку чудовою плівковою продукцією польського виробництва за вигідною вартістю. Вироби бренду Strotex відомі на світовому ринку, мають попит в Україні та повністю відповідають вимогам будівельних нормативів.

Особливості гідроізоляційної плівки

Головне призначення гідроізоляційної плівки - захист даху від вологи. Причому конструкція покрівлі може постраждати від вологи, що надходить ззовні - у вигляді атмосферних опадів, а може бути пошкоджена конденсатом від пари, яка підіймається із середини будинку. Тому для кожної конкретної споруди слід підбирати вид плівки індивідуально.

Перш ніж купити гідроізоляційну плівку для даху, необхідно розібратися в її властивостях. Основні вимоги до цього будматеріалу наступні:

 1. Вологонепроникність - захист від впливу конденсату та опадів.
 2. Стійкість до ультрафіолету. Гідроізоляційні матеріали під сонячними променями стають крихкими, втрачають стандартні властивості. Наявність цієї якості вказується на упакуванні.
 3. Збереження заданих характеристик в широкому температурному діапазоні.
 4. Підвищена механічна міцність, що дозволяє використовувати плівку тривалий час. Якщо на упакуванні не зазначено термін експлуатації - виробник не дає гарантії якості.
 5. Антиконденсатні властивості, що захищають конструкцію покрівлі від пари, що підіймається. Такі властивості обумовлюються наявністю шару з целюлози. Волога всмоктується, потім поступово вивітрюється під впливом температури або вітру. Для полегшення процесу монтажу, закріплюється контробрешітка - для формування зазорів, що відокремлюють мембрану від основного покриття та утеплювача. Це також збільшує рівень стійкості перед ультрафіолетовими променями.
 6. Еластичність плівкової гідроізоляції, що дозволяє витримувати навантаження під час монтажу та подальшого періоду експлуатації.

Виробники пропонують безліч варіантів плівкового гідроізоляційного покриття. Популярні:

 1. Флекс мембрана. Випускається в декількох різновидах: підвищеної міцності без паропроникності (потребує окремої вентиляції); з мікроскопічними отворами (антиконденсатна); скловолоконна сітка з двостороннім поліетиленом.
 2. Поліпропіленові мембрани. Міцні, стійкі до ультрафіолету, захищають від опадів. З одного боку - віскозно-целюлозне волокно, яке вбирає конденсат. Волога усувається природною циркуляцією повітря.
 3. Пергамін. Матеріал просякнутий рідким бітумом, що перешкоджає намоканню. Парниковий ефект відсутній. Целюлозна основа.

Купити гідроізоляційну плівку у Львові

У каталозі інтернет-магазину KhomSteel представлена різноманітна гідроізоляційна плівка на дах - ви можете обрати найбільш вдалий варіант. Наприклад, мембрана Strotex 110 PP відрізняється підвищеною міцністю, Strotex 110 PI - має високий ступінь паропроникності, Strotex Basic 1300 пропускає випаровування зсередини приміщення. Основні переваги продукції цього виробника:

 • міцність - плівка має кілька шарів, виготовлених за інноваційними технологіями;
 • високий рівень щільності;
 • можливість застосування в різних кліматичних умовах, з великим діапазоном робочих температур;
 • стійкість до ультрафіолету;
 • надійна гідроізоляція;
 • наявність вітрового бар’єра;
 • легкість застосування - і на складних конструкціях, і на простих скатних покрівлях.

Зі складу у Львові ви можете замовити товар недорого, наші ціни на гідроізоляційну плівку для покрівлі Вас приємно здивують. Остаточна вартість залежить від характеристик обраної позиції. Гарантуємо швидку доставку.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, зверніться до наших менеджерів компанії, вони нададуть розгорнуту консультацію.

ПРОДУКЦІЯ Гідроізоляційна плівка

Дахова мембрана Strotex Basic 1300

Призначення плівки: Гідроізоляція

Детальніше

Гідроізоляційна плівка strotex 110 pp

Призначення плівки: Гідроізоляція

Детальніше

Дахова мембрана Strotex Dynamic

Призначення плівки: Гідроізоляція

Детальніше

Пароізоляційна плівка Strotex AL 90

Призначення плівки: Гідроізоляція

Детальніше

Пароізоляційна плівка Strotex 110 PI

Призначення плівки: Гідроізоляція

Детальніше

Покрівельна мембрана плівка Strotex Dynamic

Призначення плівки: Гідроізоляція

Детальніше

Мембрана STROTEX (Стротекс) EXTREME

Призначення плівки: Гідроізоляція

Детальніше

Супердифузійна мембрана плівка strotex

Призначення плівки: Гідроізоляція, вітробар'єр

Детальніше
Для консультації по товару та наших послуг, або прорахунку комерційної пропозиції -
залишайте заявку та наш менеджер з Вами зв'яжеться в найближчий час!
* поля обов’язковы для заповнення

Наші Партнери та клієнти